Duyurular :
» 25.11.2017 11. Frankfurt Gaziantep Kültür ve Dayanışma Gecesinde Buluşuyoruz
Menü
Anketimiz
Gaziantep'e Yapılan Yatırımları Nasıl Buldunuz?
İyi
Kötü
Güzel
Çok Güzel
Haberdar Olun

Yönetim Kurulu ,
Görevi Adı Soyadı Beruf E-Mail Foto
 Vorsitzender/
Başkan
 Ökkeş Toy  Journalist - Autor okkes.toy@antep.de Ökkes Toy
2“ te Vorsitzender/
2. Başkan
Mehmet Coşkuner  Dreher/Fräser mehmet.coskuner@antep.de Mehmet Coskuner
 G.Sekretärin/
Genel Sekreter
 Güzin Bakışoğlu  Journalistin – Autorin guzin.bakisoglu@antep.de Güzin Bakisoglu
 Schriftführer/
Yazman
 Suat Sayar  Informatiker suat.sayar@antep.de Suat Sayar
 Kassenwart/
Sayman
 Ahmet Boran  Diplom Ingenieur ahmet.boran@antep.de Ahmet Boran
 Öffentlichkeitsarbeit/
Halkla Ilişkiler
 Ferid Turgut  Angestellter ferid.turgut@antep.de Ferid Turgut
 Vorstand/
Yönetimkurulu Üyesi
Ziya Ceylan Lehrfahrer ziya.ceylan@antep.de Ziya Ceylan
 Vorstand/
Yönetimkurulu Üyesi
Irfan Kaya  Selbständig irfan.kaya@antep.de Irfan Kaya
 Vorstand/
Yönetimkurulu Üyesi
Erdal Gökcek   Sicherheitsfachkraft bei der DB erdal.goekcek@antep.de Erdal Gökcek
 Vorstand/
Yönetimkurulu Üyesi
Hanifi Berdan   Rentner hanifi.berdan@antep.de Mehmet Hanifi Berdan
 Vorstand/
Yönetimkurulu Üyesi
Tijen Kurultay   Betriebswirtin tijen.kurultay@antep.de Tijen Kurultay
 Vorstand/
Yönetimkurulu Üyesi
Gülcan Coşkuner   Angestellte gulcan.coskuner@antep.de Gülcan Coskuner
 Vorstand/
Yönetimkurulu Üyesi
Semra Kaya   Selbständig semra.kaya@antep.de Semra Kaya
 Vorstand/
Yönetimkurulu Üyesi
Sümer Kurultay    Diplom Ingenieur suemer.kurultay@antep.de Sümer Kurultay

 

Anasayfa
Gizlilik ve Güvenlik
Hakkımızda
İletişim
Copyright © 2012 Antep.de
Frankfurt Gaziantep Derneği
Gaziantep Gemeinde Frankfurt e.V